První miminka v nových domovech

27.03.2016 14:38

   Tak se nám to začíná rozjíždět do nových domovů. Doufám že jsme jim vybrali ty nejlepší majitelé k jakým se mohli dostat :-). Doma z prvních vrhů zůstávají čtyři morčátka jako posila našeho chovu :-) ( Bea, Cloe, Cassie a Darwin). Určitě vyjedou na výstavu hned jak pořádně dorostou :-). Konečně pak uvidíme taky v katalogu za morčátky CHS Od Bertíka :-) Se těšííím :-)

  V týdnu jsme předali Akima (čoko-bílý s buff) - byl to muj favorit - super ouška a kulatá hlava, oba A-čkový kluci narostli do krásy. Kdyby to byly holky určitě by jedna zůstala. Bydlí u nás v Oseku u Lucinky spolužáka Damirka - tak budeme mít průběžně info jak se daří. A myslím že i já se na něj půjdu podívat, protože mě vážně zajímá v jakého krasavce se vyloupne :-).  

 

 

  V pátek odjela do nového domova do Radimi i malá Bella. Bude to mazlíček pro jednu šmudlinku - budou si dělat radost navzájem myslím :-))). U Bellinky jsme hrozně dlouho přemýšleli zda nezůstane. Má prima rozložené barvy a úúúžasná sloní ouška. Zůstala ale její sestřička Bea, která má jemnější a kulatější hlavičku  ( je na tom zase hůř s rozložením barev) - no jsem já to ale nespokojená :-))) Néééé - jsem spokojená - všechny miminka jsou kouzelná a každého šmoulu mám dvakrát denně v ruce, tak mi pak tak nějak to loučení přijde smutné. Ale fajn když vím že jim bude moooooc dobře a budou dělat radost :-) Tak ať se těm mím DRAHOUŠKŮM a jejich páníčkům daří :-)