Posily do našeho chovu

05.09.2015 00:00

   Máme doma první dvě slečny :-))). Přes dopravu Bezděkových - bez jedniné komplikace. Moc děkujeme chovatelům i dopravě za spolupráci. I tohle je pro ně malinko komplikace než když jim zazvoníme s krabičkou u vrátek a dojedeme si pro morčátko osobně.

   Celý den jsme byli  nervózní, protože jsme se hrozně těšili.  Ani nám se nechtělo absolvovat tak dlouhou cestu a těmhle chlupatým beruškám nic jiného nezbývalo. Zpráva od dopravce přišla až po desáté hodině večer. 

   Domů jsme si přivezly dvě šramotící krabičky :-). Otevřeli jsme jednu - úúúžasné překvápko - na fotkách to není ono - byl tam čoko-buff-bílý medvídek - Angelika Rezekvítek - nyní asi 3měs. asi jako náš Yoshik. Je nádherná, malinko jsme ji pochovali, podrbali na zádičkách a dali do připraveného kotečku aby si odpočinula. 

 

   Druhá krabička byla menší. Tam jsme po otevření koukali stejně dlouho jako na první!!! Flor Gentle touch - krémovo-bílá saténová samička. Je to miminečko. Ta začala při drbání hned potvůrka broukat a bylo vidět že má radost že někoho vidí. 

   Vzhledem k tomu že k těmto CHS ze kterých holčičky pochází máme plnou důvěru - neřešili jsme žádnou "karanténu" a holky dali k sobě aby jim nebylo smutno :-).