Plánované odchovy

27.10.2016 13:28

Máme maličké změny v plánovaných odchovech:

 

   Samička Hermína Z MiniZoo u Garfilda x Nero Assoluto Blue Bee a samička Flor Gentle Touch x Xavier Imagine Mariva dostanou pauzičku, protože se jim za několik měsíců nepovedlo zabřeznout. Necháme holky odpočinout - aby se potom na kluky hrooozně moc těšily :-))) a snad se pak zadaří :-)
 
   Ke klukům šly naše první odchovy - Bea, Cloe a Cassie, tak uvidíme jak se bude dařit tam.
   Také nová samička Fairy Tale Fleaś Lair je u Nerouška tak se uvidí.
 
   Dva čokoládové vrhy které jsou plánované nemají moc štěstíčka :-(. Samička Hermiona Rezekvítek začala beruška včera krvácet a vypadala hrozně, hned jsme jeli na veterinu a potrat pomocí oxithocinu veterinář pomohl dokončit :-( Hermionka dostala antibiotika a budem doufat že se rychle vše zhojí, zotaví se a bude jí lépe. Miminečka byla opravdu maličkatá, odhadem tak měsíc :-(. Mrzí nás to :-(. Pokud vše dobře ustojí, dostane určtiě několik měsíců pauzičku než od ní budou další mimča.
 
   Zároveň nám stonala samička Amber Shore Od Nicolette. I ta bere antibiotika také. U ní jsme ale na sonu u veterináře viděli dvě miminečka :-). Moc jí i miminečkům držíme palečky a doufáme že alespoň tady budeme mít štěstí, a povede se vpořádku doléčit a donosit prťousky :-).
 
   Mám to tady jak zoo - nemocnici  obě holky (Hermionku a Amber) mám doma a staráme se o ně jako o miminka :-))) Jsou to naše berušky:-)
 
   Jinak doufám vše bude ok u samičky Aishinky Imagine Mariva - tam už se miminečka krásně vrtí, nabíráme na váze a rosteme do šíře jako o závod :-). Myslím že tak dva možná tři týdny. Taťínkem vrhu je Cuba Libre Od Nicoltte (CZCH - nádherný samec se super srstí). Miminečka by měla být krém - bílá. Tak Aishulinko se drž ať máme brzo radost :-))) (zase tak brzo ne - počkáme rádi - ať se mimča hezky "dodělají" a jsou zdravoučká).