Odjeli mi další špunti :-(

09.04.2016 13:08

   Z Alvinka se vyklubal překrásný chlapík :-) Myslím že funkci mazlíčka zvládne na jedničku. Byli s bráchou naše úplně první miminka, tak jsem se s nimi loučila asi malinko hůř než s ostatními.

 

 

 

 

 

   Malá Beauty je vážně "kráska". Když se narodila a viděli jsme hromádku čtyř miminek, zhlédli že to jsou všechno slečny, hned jsme řekli že zůstane doma :-) Ze všech měla největší ušiska a nádherně rozložené barvy. Ach jo - sme pak objevili na oušku zálomek :-( . No tak musela taky do světa. Má ale úplně skvělou rodinu tři kluci a  morčecí kamarádku. Přejeme ať dělá jen radost.

 

 

 

   No hrozný - ať je to první nebo poslední narozené miminko je to šumák, líto mi to bude prostě vždycky. Ale tady je moc fajn, že kluci budou spolu hezky od malika. Colin a Dusty odjeli spolu a myslím že jeden bude do začátku podporovat druhého. Kdo má morčíky na mazlíky dva užívá si tak trošku něco navíc - pozorovat morčátka v jejich komunikaci a hraní je zábava :-))) Hodně štěstí kluci :-)

 

 

      Bee byla můj miláček, který když se narodil tak jsem kňourala že si ji musím nechat jak moc roztomilá byla. Rozum ale převládl - no rozum :-D zůstávají čtyři jiní :-). Je to takový mazánek :-). Má novou milou paničku Aničku a velký úkol - dělat jí jen radost :-) Doufáme že bude - nic jiného jsme ji u nás taky neučili :-)))) Holky ať se daří!