Miminka se klubou :-)

02.03.2017 10:02

Tak první tři z vlny porodů máme za sebou :-)

Fotečky jen narychlo, vše doplním. Někteří jsou slabí a myslím že nevydrží :-( Dva (možná tři)broučkové z vrhu od Hermínky to nejspíš vzdají :-(((. Ostatní vypadají v pořádku a jestli se neobjeví nějaký jiný problém měli by to zvládnout.  Pomlalu šplhají na porodní váhy :-)

VŠEM CO MAJÍ MIMI REZERVOVANÁ SE URČITĚ OZVU - ČEKÁM JEN PÁR PRVNÍCH DNÍ ABYCH SI BYLA JISTÁ ZDA MIMI BUDOU V POŘÁDKU :-)

 

Samička Angelika (27.2.-Vrh R)

-  čtyři kluci - jeden bohužel udušený - u porodu jsem byla, ale nepovedlo se mi mu pomoci :-(.

(jeden bílá-čokoládová s buff (77g) a dva výstavně rozložení buff-bílí (73g a 67g) šmudlíci)

Samička Hermiona (28.2.2017-Vrh S)

nádherný vrh, ale opět nevyrovnaný :-( jsou tam dva šmudlové úplně v poho, dva s holými zadečky:-( a slaboučcí a jedna samička tak něco mezi tím - bojují zatím všichni, tak uvidíme jak jim štěstíčko pomůže. Dokrmujeme mlíčkem a přikládáme,  snažíme se.

-  tři holčičky - dvě nádherné bílé (81g a 60g) a jedna jedna celá krémová (70g)

a dva bílí klučíci - jeden naprosto úžasný  (92g) a druhý hrozně moc slaboučký (62g)

Samička Amber Shore (28.2.2017-Vrh T) 

Amber Shore je drobnější samička a měla neskutečně narvané a obrovské bříško. Hlídala jsem co to šlo. Zaplať panbuh se to povedlo. U porodu jsem byla od úplného začátku a bylo to dobře. V bříšku schovávala pět naprosto úžasných pokladů. Byl to její první porod a naprosto se neměla k vybalování miminek - tak jsem dělala porodní bábu :-))) Sme to zvládli na výbornou.  Teď už se stará jako ta nejlepší maminka na světě :-)

 -  jeden klučík - výstavní rozložení Ice cream - bílá (95g) 

 čtyři slečny - výstavně rozložená Ice cream - bílá (81g), výstavně rozložená šafránová - bílá (92g), čokoládová-krémová s bílou (94g) a bílá-čokoládová s krémem (93g)

NEUVĚŘITELNÉ JAK SE TO DO BERUŠKY VŠECHNO VEŠLO :-)