Hruštičky naše :-)

19.03.2017 18:43

Další porody se blíží :-)

První by měla rodit samička Enny Od Bertíka CZCH - bílá (tatínek Cuba Libre Od Nicolette CZCH - buff-bílá)

Čekáme krém-bílá mimi :-)

Moc se těším :-) Bude to pro Ennynku první porod. Bříško nemá nijak veliké, myslím budou tak dvě mimi. Momentálně váží 1230g a pomaličku se začíná otevírat. 

Taaak snad vše dobře dopadne!

Samička Hermiona Rezekvítek - čokoládovo-bílá s buff (tatínek Quicksilver Od Nicolette - béžová - ice cream - bílá)

Tady jsem hrozně moc zvědavá. Čekáme trikolory a to buď čoko nebo béžová mimi.

První béžové mimi se v naší CHS narodilo nedávno samičce Love Affairce bohužel mrtvé - celý to byl velice smutný vrh :-(. 

Od Hermionky si béžáčka tak trošičku slibuju :-))). Její první těhu nedopadlo dobře a zhruba v pátém týdnu dvě miminka potratila. Vše se zhojilo, samička si odpočinula, načerpala plno sil a se stejným taťkou jsme vše zkusili po několika měsících napodruhé.

V tuto chviličku váží 1250g, mimi se vrtí a kroutí v bříšku co to jde, tak budeme doufat že tentokrát se vše podaří a Hermionka se bude moci tak za dva nebo tři týdny starat o svá první zdravá miminečka :-)

Samička Flor Gentle touch (naše jedinná překrásná saténka - krém-bílá) se po hrooozně dlouhé době umoudřila a dovolila si potvůrka otěhotnět :-)))

 Jsme ji asi pořád nedávali ke správnému ženichovi :-) Až mladičký šikula Lionheart Imagine Mariva (bílý) se postaral o to aby se konečně zamilovala a po půl roce přemluování konečně zabřezla :-))) 

Mám z toho ohromnou radost. Její první vrh byl naprosto úžasný a maličký Darwinek z tohoto vrhu zůstal v naší CHS a je z něho již ŠAMPION :-)

V tuto chvíli váží 1280g. Pohyby jsou krásně cítit, tak myslím za dva nebo tři týdny nás bude zase víc :-)))